KONCERT ZESPOŁU BLUES ROYCE

Znakomity koncert zespołu Blues Royce zakończył ciąg imprez zorganizowanych w ramach Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej Per Artem ad Astra.
Grupa swoim występem który odbył się w piątkowy wieczór 24 sierpnia 2012 r. w sali widowiskowej Krasnobrodzkiego Domu Kultury zelektryzowała krasnobrodzką publiczność. Młodzi artyści zafascynowani bluesem i jazzem przygotowali program z własnymi aranżacjami, który naładowany był niesamowitą ekspresją i pozytywnymi wibracjami. Doskonała muzyka i towarzyszące jej emocje przeniosły się na publiczność, która nagradzała muzyków gromkimi brawami.
Mówiąc o Blues Royce nie można pominąć faktu, że jest to młody zespół, który swoją działalność rozpoczął w 2010 roku na IV Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej Per Artem ad Astra w Krasnobrodzie. Założycielem grupy jest Krzysztof Ostrowski, z którym gra jeszcze dwóch muzyków: Franciszek Pospieszalski i Michał Szeligowski – wszyscy oprócz muzyki klasycznej świetnie odnajdują się również w bluesie i jazzie.
Zespół ma już na swym koncie kilka znaczących koncertów. Prezentował się m.in. w Ośrodku Azzun Orient w Barczewie, w Pałacu Polskiej Akademii Nauk w Jabłonnie, podczas Uroczystości 40 – lecia zakończenia studiów absolwentów wydziału Handlu Zagranicznego SGPiS (SGH) w Warszawie, w Centrum Konferencyjnym Wojska Polskiego z okazji 10-lecia Fundacji Młodzieżowej Orkiestry Kameralnej Divertimento w Warszawie, podczas Konferencji Naukowo-Szkoleniowej – Racjonalna antybiotykoterapia pod patronatem Polskiej Akademii Nauk na Zamku w Rynie.

GALERIA

Możesz również polubić…

Skip to content