SPEKTAKL „MY Z XX WIEKU”

VI Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej „Per Artem ad Astra” trwa, a wraz z nim odbywają się imprezy towarzyszące temu wydarzeniu. We wtorek 21 sierpnia 2012r., w sali widowiskowej Krasnobrodzkiego Domu Kultury odbył się spektakl Teatru Akademickiego Uniwersytetu Warszawskiego pt. „My z XX wieku”.
Spektakl oparty był na twórczości Krzysztofa Klenczona – genialnego kompozytora, twórcy największych polskich przebojów muzyki rozrywkowej lat 60 i 70.
Patronat nad tym projektem objęła Alicja Klenczon-Corona.
Młodzi artyści prezentujący się na krasnobrodzkiej scenie, to studenci różnych wydziałów Uniwersytetu Warszawskiego i innych uczelni warszawskich pochodzący z całej Polski i z zagranicy, oraz licealiści wybrani w drodze eliminacji.
Spektakl przygotowany został pod kierownictwem Ryszarda Adamskiego – twórcy i kierownika artystycznego Teatru, który jest absolwentem Wydziału Polonistyki UW.
Ekspresyjnie zaprezentowane piosenki bardzo podobały się zgromadzonej publiczności, która gromkimi brawami nagrodziła artystów, którym towarzyszyli Krzysztof Ostrowski – fortepian i Wojciech Hoffmann – gitara
Nie obyło się bez bisów i pamiątkowych zdjęć

GALERIA

Możesz również polubić…

Skip to content